česky deutsch

O nás

Firma Be-Tong spol. s r.o. Hodonín je česká rodinná společnost, jejímž záměrem bylo zavedení výroby nových progresivních stavebních materiálů na český trh. Firma Be-Tong spol. s r.o. vznikla v roce 1998, kdy se po důkladném průzkumu ve světě již dávno známé a osvědčené technologie výroby skořepinových tvárnic rozhodl jednatel firmy pro spolupráci s francouzskými odborníky a skořepinové tvárnice se začaly poprvé vyrábět i v ČR.
Skořepinová tvárnice Betong ® si v minulých letech dokázala získat řadu významných zákazníků - uspěla např. ve výběrovém řízení společnosti SKANSKA i při tak náročné a prestižní akci jakou byla výstavba Sazka (O2) arény v Praze i v mnoha dalších stavbách průmyslového či občanského zaměření. (Poděkování od společnosti SKANSKA)

Skořepinové tvárnice Betong ® jsou vyráběny, posuzovány a pravidelně zkoušeny dle evropských norem EN 771-3. Tvárnice nesou označení CE.

Betong ® je slovní ochrannou známkou, jejímž vlastníkem je společnost
Be-Tong spol.s r.o., Brněnská 16, 695 01 Hodonín. Ochranná známka Betong ® je zapsána v rejstříku ochranných známek pod číslem 282820 u Úřadu průmyslového vlastnictví.

0_linka.jpg1_linka.jpg
2_betong_velin.jpg3_betong_velin.jpg
4_sklad.jpg5_plan_nakladky.jpg
6_nakladka.jpg7_nosniky.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránkusidlo-firmy2.jpg

Sídlo firmy Hodonín

vyrobni-zavod2.jpg

Výrobní závod Ratíškovice

Firma Be-Tong spol. s r.o. Hodonín spolupracuje od r. 2011 s významnou francouzskou společností RECTOR, prestižním výrobcem předpjatých stropních systémů, pro niž vyrábí skořepinové vložky jako součást předpjatého stropního systému RECTOBETON. Tento stropní systém současně dodává na stavební trh v ČR a SR.

Společnost RECTOR Česká republika je českou pobočkou francouzské skupiny Rector Lesage, která patří již více než 50 let mezi lídry ve výrobě prefabrikátů z předpjatého betonu na evropském trhu.

CalmCube2 CMS
RSSVytisknout stránku · © 2010 - 2021 Be-Tong spol. s r.o. · Počet návštěv: 977537 (30995)
Rozcestník řemeslných firem | optimalizace PageRank.cz | Infofirmy.cz | Stavebnictví a reality on line | bazény, zastřešení | Cent.cz | CZIN.eu | Toplist.cz |